אודות מכון דוביק אורטופדיה

דוביק אורטופדיה הינו מכון אורטופדי ברמת גן המתמחה בייצור מדרסים ונעלי נוחות בהתאמה אישית, בשיווק וייבוא של מגוון מוצרים אורטופדיים. המכון נמצא בבעלות דב מכלוביץ Ph.D, העוסק בתחום מאז שנת 1988. פגישתו הראשונה עם התחום היתה כבר בצעירותו כאשר סבל מכאבי גב קשים, בעזרת שיטות רפואה משלימה הצליח לטפל בהם ולשקם את עצמו.

כיום דב הינו אורתוטיסט בעל תעודות הסמכה לבניית תותבות, אורטוזות, נעליים אורטופדיות רפואיות ומכשירים נוספים. הוא השתתף בהשתלמויות בארץ ובעולם בתחום, ואף למד את נושא בניית המדרסים והתאמתם בבונדספחשולה האנובר, גרמניה.

בנוסף לכך, דב הינו מורה ומטפל מוסמך בשיטות שונות, כגון פלדנקרייז, רפלקסולוגיה, שיאצו ורולפינג – אינטגרציה מבנית. הוא מציע שילוב של ידע, ניסיון ואינטואיציה, המסייעים בהתאמת המוצר ללקוח.

מכון המייצר ומשווק ציוד אורטופדי המקצועי והאיכותי בארץ ובעולם

לד”ר מכלוביץ סיפורי הצלחה מרתקים ומרגשים מתחום התאמת ציוד ללקוחות שסבלו מבעיות הליכה ובעיות אורטופדיות אחרות, והצליחו להשתקם ואף להימנע מניתוחים. כל התאמה כוללת בדיקה ואבחון במכון, באמצעות שאלות מנחות לזיהוי הבעיה, וכן מדידות להתאמת המוצר הטוב ביותר במקרה המסוים. ד”ר מכלוביץ קשוב מאוד לצרכי הלקוח וקשייו, וחשוב לו להבין את מצבו ולמצוא עבורו את הפתרון האופטימלי. הוא מעניק לכל לקוח שירות מקצועי ויחס אישי.

אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים ואביזרים אורטופדיים. אנו מתמחים בבניית מדרסים לנעלי הליכה וריצה, נעליים אורטופדיות, חגורות לעקמת ועוד. דב מעודכן בכל השינויים והחידושים בעולם האורטופדיה, ובין היתר עוסק בייצור ויבוא מדרסים אורטופדיים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

המכון משמש כספק מורשה של משרד הבריאות, ומוכר על ידי כל קופות החולים לצורכי קבלת החזרי ביטוח משלים. עם לקוחות החנות נמנים חברי איגוד האתלטיקה הישראלי, חברי איגוד הטריאתלון הישראלי, אנשי כוחות הביטחון ועוד, וכן לקוחות פרטיים רבים.

אודות דוביק אורטופדיה
דילוג לתוכן