מדרסים לחיילי צה”ל

מדרסים לחיילים בהתאמה אישית

לחיילים או לאנשים שיתגייסו בקרוב לצה”ל ומיועדים לשמש בתפקיד קרבי, כדאי להגן על גופם ובריאותם באמצעות מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית מלאה, כפי שבמכון דוביק אורטופדיה מייצרים. המכון מנוהל על ידי ד”ר דב מכלוביץ, אורטוטיסט מוסמך בעל ניסיון רב ועדכני בתחום, המשרת שורה ארוכה של לקוחות מרוצים בכוחות הביטחון ובצבא.

חשיבות המדרסים לחיילים

כל חייל צה”ל, ובייחוד חיילים קרביים, נדרש לנעול נעליים צבאיות בטירונות, באימונים, בשמירות, במסעות ובפעילות מבצעית. פעילויות אינטנסיביות אלו הכוללות בין היתר הרבה קפיצות, ריצות וסחיבת משאות כבדים, גורמת לעייפות ולעומס רב על הגוף ובייחוד על הרגליים וכפות הרגליים. כמו כן, יש להבין כי חשיפת כפות הרגליים ללחצים לא מבוקרים, הכוללים שהות ממושכת בנעליים שאינן תומכות כראוי בכף הרגל, בגוף ובמשקל הרב שהן סוחבות, עלולה להוביל לכאבים ונזקים מצטברים שונים. 

למעשה, פעילויות המבוצעות עם נעליים צבאיות תקניות המקשות על תפקודו התקין של הגוף, עלולות להוביל למגוון בעיות כגון אי נוחות, עייפות, כאבי ברכיים וגב, עיקום קרסול, נקעים ושברי מאמץ. אם לא מונעים אותן או מטפלים בהן בזמן הן נוטות להצטבר ולהחמיר, ואף ללוות את החייל גם לאחר שירותו הצבאי. יחד עם זאת, את מרבית הבעיות ניתן למנוע, להפחית או לשקם באמצעות מדרסים איכותיים המיוצרים בהתאמה אישית על ידינו.

מדרסים לחיילים קרביים

מדרסים יעילים ואיכותיים לנעלי צבא

אנו מייצרים מדרסים לחיילים בהתאמה אישית, העשויים מחומרי גלם וציפויים איכותיים והמתקדמים בעולם. מדובר במדרסים בעלי מספר שכבות ומבנה מיוחד מותאם לכף הרגל, לשלד, למבנה הגוף, לבעיות רפואיות ולמאפייני תפקידו של החייל. המדרסים יעניקו את התמיכה המתבקשת לכף הרגל והגוף, יפזרו נקודות לחץ, יבלמו זעזועים ויתרמו ליציבה ותנועה נכונה, ובכך ימנעו ויקלו על אי נוחות, כאבים ובעיות רפואיות ואורטופדיות נוספות. כמו כן, בהתאם לתפקיד וצרכי החייל.

להזמנת מדרסים לחיילים, צור קשר עם מכון דוביק אורטופדיה בטלפון 036731384
אנו נשמח להיפגש ולספק לך ייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא.

דילוג לתוכן