אביזרי שיקום אורטופדיים

דוביק אורטופדיה מציע מגוון אביזרי שיקום לבעלי מוגבלויות ובעיות אורטופדיות שונות, כגון מקלות הליכה, כיסאות גלגלים, מושבים מיוחדים, מדרסים ועוד.

רשימת המוצרים:

  • סוגים רבים של הליכונים ורולטורים
  • מגוון רחב של הליכונים מעץ ומאלומיניום
  • חגורות גב ומגני רגליים, ברכיים, קרסוליים וידיים
  • כריות אורטופדיות
  • B cure laser

האביזרים הפופולריים ביותר במכון:

מדרסים מחזירים לגוף את האיזון הטבעי. הם מותאמים למבנה הייחודי של כף הרגל, תומכים במקומות המתאימים ומציעים פתרון פשוט אך מתוחכם. הם מיוצרים מחומרים איכותיים, רכים ונוחים, משפרים את היציבה, בולמים זעזועים, מקלים על כאבים ומונעים החמרה של המצב.

מדרסים

נעליים אורטופדיות הן מיוצרות בהתאמה אישית למבנה כף הרגל, כוללות סוליה מיוחדת, מונעות שחיקה והחלקה, שומרות על היציבה ומספקות מענה לכף רגל סוכרתית. על ידי הליכה בנעל אורטופדית תעניק לגב שלכם את כל התמיכה אותה הוא צריך.

נעליים אורטופדיות רמת גן

עקמת כוללת התפתחות לא תקינה של עמוד השדרה שבאה לידי ביטוי בעיקום שלו. חגורות לעקמת הן חלק משיטת הטיפול המסורתית בתופעה. הן מפעילות לחץ חיצוני על עמוד השדרה ומאפשרות לו לגדול ללא החמרת המצב. הן יעילות בעיקר למניעת החמרה ומתאימות לשימוש בגיל הצמיחה.

חגורות לעקמת

כאשר אדם סובל מכאבים הוא יחפש אחר פתרון מהיר וזמין ככל האפשר, כאן נכנס לתמונה מכשיר הבי קיור לייזר (B cure laser) שיאפשר להתגבר על הכאב ולחזור לשגרת החיים ללא הפרעות. קראו עוד על המכשיר והבעיות הבריאותיות להם הוא מציע מענה.

בעיות אורטופדיות

אצלנו תוכל למצוא את כל אביזרי השיקום להם אתה זקוק תחת קורת גג אחת.

הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותך ולהתאים לך פתרונות מתקדמים למצב שלך – צור קשר לייעוץ.

דילוג לתוכן